Isıtma Soğutma Sistemleri

Sıcak su ve Isınma ihtiyacınız için ideal çözüm doğalgazlı Kombi Radyatör sistemidir. Kısa sürede evinizi istediğiniz sıcaklığa getirir, Ekonomik ve Konforlu bir ısınma sağlar. Bireysel ve merkezi ısıtma sistemleri olarak tesis edilebilir. İyi bir Kalorifer ve Kat Kalorifer Tesisatı için dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

Kombinin yeri : Daire içi kalorifer tesisatında dengeli bir ısı dağılımı ve banyo ve mutfak gibi mahallerde kullanma sıcak suyunun hızlı bir şekilde elde edilebilmesi için kombinin konacağı yer çok önemlidir.
Tesisat güzergahı : Kombiden radyatörlere kalorifer tesisatı dağıtılırken sıcak suyun en az kayıpla radyatörlere ulaşması , radyatörlerin her tarafının ısınabilmesi gereklidir. Tesisat suyunun kombi ve radyatörler arasında sorunsuz bir şekilde dolaşabilmesi için seçilen güzergah çok önemlidir.
Malzeme ve işçilik kalitesi : Tesisatta kullanılan malzemelerin doğru olması gerekir. Özellikle boru çaplarının uygun seçilmesi ve radyatör bağlantılarının doğru yapılması tesisatın rahat çalışması için önemlidir. Boruların ek yerlerindeki kaynaklar boru çapını daraltmamalıdır.Tesisatta tıkanma veya çap daralması radyatörlerin iyi ısınmasını engeller. İşi ehline yaptırmak verdiğinizin karşılığını almanızı sağlar.
İşte bu aradığınız tüm özellikleri yani ısıtma soğutma sistemlerine dair herşeyi Aspendos Doğalgaz olarak firmamız bünyesinde barındırıyoruz.